O nás


Nacházíme se v příjemné dostupnosti 28 km od Brna a kousek od Blanska. Hlavní důraz je kladen na kuchyni. Nicméně nezapomínáme na gastronomii jako celek, protože víme, že vyladěné detaily vytváří příjemný až dokonalý celek. Týmové, rodinné a nezávislé pojetí restaurace má tak za cíl nabídnout kvalitní gastronomii v příjemném přírodním prostředí v okolí Moravském krasu.

Pokrmy kuchyně vycházejí z našich domácích i zahraničních zkušeností, možností použitých čerstvých a sezónních surovin. Při tvorbě receptů se snažíme zkušenosti a tradice zakomponovat do požadavků dnešní doby za pomoci moderních technologických úprav. Cílem není hosty pouze nasytit, ale nabídnout i nevšední gurmánský zážitek tak, aby odcházeli s příjemným pocitem a dobrou náladou. Až 60 návštěvníků v interiéru restaurace a dalších 50 na terase si může pochutnat na českých, zahraničních i netradičních pokrmech a nápojích, které se v průběhu roku doplňují akčními nabídkami. Nezapomíná se ani na zdravý životní styl. Vždy naleznete výběr z vegetariánských nesmažených (!) i bezlepkových pokrmů a malých rychlovek pro cyklisty a děti.

Kuchyni zdárně doplňuje široká nabídka z baru. Žízeň zažene vyvážený výběr piv z menších pivovarů s ležáky i moderními pivy typu IPA, domácí limonády, moravské víno a energii dodá profesionálně připravená španělská káva.

SURFBAR restaurant a jeho romantické okolní prostředí u velkého rybníka je jako dělané pro vaše narozeniny, svatbu nebo třeba firemní večírek. Všichni si pochutnají a vy uděláte dojem!

Napsali o nás